تبلیغات
پایگاه و مرجع تخصصی کسب درآمد از اینترنت و درآمدزایی در منزل - چگونه خیلی ساده مردم را به سمت وبسایت های کسب و کارمان هدایت کنیم!!!
بسته آموزشی مشاغل درآمدزا در منزل
beyond-seo-how-to-bring-people-to-a-business

سئو یک طرح اولیه برای جلب مردم به وبسایتها میباشد، اما آیا همه وبسایتها از این موضوع استفاده میکنند؟در ادامه با پیشنهاداتی برای ایجاد وبسایت جذاب تر آشنا میشوید:

استفاده استراتژیک از رسانه های اجتماعی : ساختار مخاطبان آنلاین تنها بخشی از پازل ترافیک میباشد.یکی از تاکتیکهای رایج در این زمینه اینست که با یک سایت رسانه اجتماعی موثر یا یک سایت شخصی پویا لینک شوید.

ایجاد وبسایت برای موبایل: مخاطبان اکثرا به دنبال وبسایتی هستند که بتوانند اخبار و اطلاعات آن را در هر زمان و بهوسیله موبایل خود دنبال کنند و دسترسی به آن برایشان آسان باشد.

کامپایل مخاطبان خبرنامه : با یک بار بازدید مخاطبان هیچ تضمینی وجود ندارد که دوباره به وبسایت شما بازگردند.میتوانید با استفاده از خبرنامه ها به مخاطبان خود اعلام کنید که مهم برای شما در وهله اول ایجاد ارزش برای آنهاست.

استفاده از شرکتها و برندهای معروف : در راستای استفاده از خبرنامه ، شرکت ها تمایل دارند که در کسب و کار خود را از این طریق گسترش و منتشر کنند.در نتیجه باعث ایجاد ارزش برای مخاطب و رفع برخی نیازهای او میشود.

استفاده از تبلیغات PPC : تبلیغات از نوع پرداخت برای کلیک نیز میتواند بسیار موثر برای شرکتها باشد.در نتیجه آنها در جایگاه اول نتایج جستجو قرار میگیرند درصورتی که از کلمات کلیدی مناسب استفاده شود و کمیت کلیک ها متناسب باشد.

ایجاد کنفرانس آنلاین : میتوانید یک جلسه رایگان برای معرفی تخصص های خود به صورت آنلاین ارائه دهید.لازم نیست که بیش از حد بر روی آن متمرکز شوید میتوانید این کار را در زمان های اضافی خود انجام دهید.

استفاده از محتوای تعاملی : برای انجام یک کار و به نتیجه رسیدن بهترین روش انتشار مطالب تخصصی و خوب و مناسب در زمینه فعالیت شما به مخاطبان میباشد.

مطالعه موردی : مهم ترین عامل در موفقیت و ارتباطات کسب و کار شما اینست که مشتری از خدماتی که شما ارائه میدهید راضی باشد. میتوانید برای جلب رضایت مخاطبان در حوزه فعالیت خود مطالعه داشته و محصولات و خدمات مکمل فعالیت خود را نیز به آنان پیشنهاد دهید.

ارسال نظرات : فضایی را در نظر بگیرید تا مخاطبان بتوانند در رابطه با پست شما نظر خود را بیان کنند و در نهایت بتوانند با شما در رابطه با آن به گفتگو بپردازند.بسیار مناسب خواهد بود اگر این امکان از طریق مکالمه صوتی صورت پذیرد.

Hostway Add-Ons : افرادی به شما از طریق خبرنامه و بازاریابی ایمیل و … در رشد وبسایت شما کمک میکنند ، طراحان سایت نیز میتوانند در زمینه توسعه موبایل و جامعه ها و … به شما یاری برسانند.

بهترین استراتژی استفاده از ترکیب این موارد است که بهترین نتیجه را حاصل میشود.این را به یاد داشته باشید که همیشه کاری انجام دهید که برای بیشتر بازدیدکنندگان مناسب باشد.
موضوعات مرتبط : کسب و کار اینترنتی،


تاریخ : چهارشنبه 6 آذر 1392 | 01:07 ق.ظ | نویسنده : _ | نظرات