تبلیغات
پایگاه و مرجع تخصصی کسب درآمد از اینترنت و درآمدزایی در منزل - 8 روش برای توسعۀ درآمدزایی از طریق تبلیغات در وب سایت (روش سوم)
بسته آموزشی مشاغل درآمدزا در منزل

در مقاله قبلی از سری "8 روش برای توسعۀ درآمدزایی از طریق تبلیغات در وب سایت" در مورد ارتقا محتوا به کمک کلیدواژه های ارزشمند صحبت کردیم و در  این قسمت قصد داریم در مورد تولید ترافیک توصیه هایی به شما ارائه دهیم.

3. تولید ترافیک برای سایت:

تا زمانی که ترافیک زیادی در سایت خود نداشته باشید، درآمدزایی از طریق تبلیغات امری به وضوح غیر ممکن است. اما چطور ترافیک را افزایش دهیم؟ این مبحثی پیچیده است، اما به سه روش کلی انجام می شود:

1.رتبه دهی جستجو (Search Rankings): رتبۀ بالایی در موتورهای جستجو با کلیدواژه هایتان به دست بیاورید. این روش در گام دوم اشاره شده است.

2. لینک ها: لینک و معرف هایی برای سایت خود از سایر وب سایت ها، وبلاگ ها، شبکه های اجتماعی، دایرکتوری ها و ... دست و پا کنید.

3. تبلیغات: برای سایت خود تبلیغ کنید تا مردم به سایت تان بیایند و در آنجا تبلیغات را خواهند دید.

 

اگر می خواهید فضای تبلیغاتی خود را مستقیماً به فروش برسانید، اولین سوالی که خریداران از شما خواهند پرسید این است که: تعداد بازدیدهای ماهیانۀ واحد (Unique Visitor) یا بازدید صفحات (Page views) هر یک از صفحات سایت چقدر است؟ و تا زمانی که عددی شفاف و صحیح نداشته باشید، کسی سراغتان نخواهد آمد. پس ترافیک خود را بالا ببرید تا شاید برای تبلیغ دهندگان، سایت جذابی داشته باشید.
موضوعات مرتبط : کسب و کار اینترنتی،


تاریخ : سه شنبه 26 آذر 1392 | 08:08 ب.ظ | نویسنده : _ | نظرات