تبلیغات
پایگاه و مرجع تخصصی کسب درآمد از اینترنت و درآمدزایی در منزل - 8 روش برای توسعۀ درآمدزایی از طریق تبلیغات در وب سایت (روش پنجم)
بسته آموزشی مشاغل درآمدزا در منزل

در قسمت قبلی سری " 8 روش برای توسعۀ درآمدزایی از طریق تبلیغات در وب سایت" در مورد تعیین نوع تبلیغات در سایتتان صحبت کردیم و در این قسمت در مورد طراحی قالب سایت و بنر های تبلیغاتی صحبت خواهیم کرد.

5.قالب سایت خود را برای تبلیغات طراحی کنید.

حال که ایدۀ تبلیغ در صنعت یا حیطۀ کاری دلخواه خود را پیدا کرده اید نیاز به طراحی قالبی مناسب با سایزهای بنرهای تبلیغاتی برای وب سایت خود دارید. مراقب باشید که بیش از حد در صفحات خود فضای تبلیغاتی قرار ندهید. حریص نباشید. طراحی فضای تبلیغاتی کمتر چهرۀ سایت تان را زیباتر می کند و کارتان حرفه ای تر به نظر می رسد. به بیان دیگر، تبلیغ کمتر و بهینه با کلیک های بیشتر همراه خواهد بود.

معمولاً فضای تبلیغاتی در سایت ها به راس صفحات (Leaderboard) در بالا، تبلیغات کناری ختم می شود. تبلیغات گوگل ادسنس (Google AdSense) می توانید در هر قسمتی از سایت تان جایگیری کند. اما تبلیغات در فضاهای نامناسب موجب خواهد شد که مطالعۀ مطالب برای بازدیدکنندگان سخت شود. پس زرنگ باشید و حرفه ای عمل کنید.

حال سه روش تبلیغ در سایت را فراگرفتیم و می توانیم از ترکیب این سه روش هم استفاده کنیم.
موضوعات مرتبط : کسب و کار اینترنتی، راههای کسب درآمد از اینترنت،


تاریخ : سه شنبه 10 دی 1392 | 02:49 ب.ظ | نویسنده : _ | نظرات