تبلیغات
پایگاه و مرجع تخصصی کسب درآمد از اینترنت و درآمدزایی در منزل - 9 $ پیزا ( آلرت پی)در 4 مرحله کوچک رو به 31670 $ تبدیل کنید
بسته آموزشی مشاغل درآمدزا در منزل

9دلارپیزا ( آلرت پی)در 4 مرحله کوچک رو به 31670 $ تبدیل کنید

سلام به شما دوستان

سیستم درآمدزایی که می خوام بهتون معرفی کنم سیستمی کاملا نوینه که پتانسیل درآمدزایی بالایی داره و از همه مهتر اینکه در قالب همون سیستم هایی است که پولتون رو از خود اعضای سایت می گیرین،نه از خود سایت یا شرکت یا ادمین و .... و نکته بسیار خوب این سیستم اینکه:

شما مستقیما پول خودتون رو از همون کسی که دعوت می کنید، می گیرین.

یعنی همین الان اگه تو سایت ثبت نام کنید و مثلا یکی از دوستاتون رو زیرمجموعه خودتون کنین، مستقیما 9 دلار ازش می گیرین. تا چهار سطح هم درآمد دارین... شاید شما حرفای زیادی در مورد اینکه اگه فردی رو به یک شرکت هرمی معرفی کنید فلان قدر پورسانت می گیرین رو شنیدین، اما این شرکتهای کلاهبردار پورسانتونو نمی دادند چون دست خودشون بود، ولی اینجا سایت هیچ کاره است و شما پولتون رو از همون دوستتون می گیرین. پس قضیه کلاهبرداری منتفیه.سیستم کاملا منطقیه .... بخونین ..خودتون متوجه می شین ....

 

چکیده کار شما تو این سیستم اینه:

1-     برای فعالیت در این سیستم شما به یک حساب بانکی اینترنتی پیزا( آلرت پی سابق) و میزان 9 دلار هم پول داخلش دارین ...

2-     با استفاده از لینک دعوت یکی از اعضای سایت (که قبلا ثبت نام کرده) وارد سیستم می شین و در سایت ثبت نام می کنین (در واقع زیرمجموعه اون شخص می شین)

3-     بعد وارد حساب کاربریتون می شین. شما فعلا در سطح صفر قرار دارید و نمی تونین شروع به درآمد زایی کنین چون باید به سطح 1 ارتقا پیدا کنین. برای همین مبلغ 9 دلار به حساب آلرت پی اون شخصی که شمارو دعوت کرده، واریز کنید (اون شخص نیز مثل شما قبلا ثبت نام کرده و 9 دلار به یکی از اعضای سایت پرداخت کرده بود). با پرداخت این مبلغ شما به سطح 1 ارتقا پیدا می کنین.

4-     حالا سایت لینک دعوت (referral link) خودتون رو فعال می کنه و شما با استفاده از لینک می تونین دیگران به صورت حضوری یا اینترنتی به سیستم دعوت کنین. هر فردی که از طرف شما وارد سایت بشه، برای اینکه شروع به درآمدزایی کنه مجبوره 9 دلار به شما بده تا سطح 1 بشهو اونم دیگران رو دعوت کنه. به همین راحتی می تونین از دیگران پول بگیرین.

 

و اما جزئیات سیستم:

شکل درآمدزایی در این سیستم به صورت یک ماتریس 5 در 4 است. یعنی 4 سطح و ردیف و تعداد اعضا در هر ردیف مضربی از 5. سطح اول یا ردیف اول از 5 اعضا تشکیل می شود. یعنی 5 نفر اولی که شما دعوت می کنین در ردیف اول شما قرار می گیرند. شما از هر کدوم 9 دلار مستقیما می گیرین. یعنی می شه 45 دلار .

همانطور که گفتم این سیستم تا چهار سطح درآمد داره. به این ترتیب که افرادی توسط اون 5 نفر شما وارد سایت می شن در ردیف 2 قرار می گیرن و شما می تونین از اونا درامد داشته باشین. اما چگونه؟؟؟

تنها اعضایی می تونند از ردیف دو هم درآمد داشته باشند که در سیستم در سطح 2 باشن. یعنی اعضای سطح 1 فقط از ردیف اولشون درآمد دارن. یعنی:

 شما برای درآمد از ردیف دوم باید به سطح 2 ارتقا پیدا کنین.برای این کار این بار مبلغ 15 دلار به یکی از اعضای سایت که در سطح 2 هستند پرداخت کنین. درسته در سطح 2. یعنی شما برای ارتقای سطح 2 باید 15 دلار به شخصی می دین که خودش سطح 2 باشه. خود اون شخص هم مثل شما یه زمانی سطح 1 بود و برای ارتقای سطح همین مبلغ 15 دلار رو به یکی از اعضا که سطح 2 بود، پرداخت کرد و حالا می تونه حداقل 20 تا از این 15 دلار هارو از خود اعضا بگیره (نگران نباشین. شما این مبلغ رو از جیبتون نمی دین بلکه از همون پولهایی که از ردیف اولتون گرفتین استفاده می کنین).


حالا که به سطح 2 ارتقا پیدا کردین، هر کدوم از زیرمجموعه های ردیف دوم شما که بخوان به سطح 2 ارتقا پیدا کنن، مجبورن مبلغ 15 دلار به حساب شما واریز کنن وگرنه نمی تونن به کارشون ادامه بدن. هر 5 نفر ردیف اول می تونن 5 نفر دعوت کنن. 25 نفر هستند که متقاضی سطح 2 هستند، شما می تونین از همشون 15 دلار بگیرین .....

روال بعدی کار هم به همین صورته. یعنی نفرات ردیف دوم شما هم دیگران رو دعوت می کنن و اونا در ردیف سوم قرار می گیرند. حالا دوباره همون قضیه مرجله قبل. یعنی شما برای درآمد از ردیف سومتون باید به سطح 3 ارتقا پیدا کنین. برای این کار باید مبلغ 25 دلار به یکی از اعضا که در سطح 3 هستند، پرداخت کنین (اونم یه زمانی همین مبلغ به یکی داده بود). حالا می تونین از ردیف سوم خودتون ده ها 25 دلار رو دریافت کنین. تعداد اعضای شما تا 125 نفر می رسد.

سرانجام برای درامد از ردیف چهارم خودتون هم باید به سطح 4 ارتقا پیدا کنین. برای این کار مبلغ 45 دلار به یکی از اعضا که در سطح 4 است، پرداخت می کنین. حالا می تونین از صدها نفری که در ردیف چهارم شما قرار دارند از هر کدوم 45 دلار دریافت کنین.

پس با یه حساب سرانگشتی:

5 نفر ردیف اول به شما 9 دلار پرداخت می کنند = 45 دلار (شما باید در سطح 1 باشین)

25 نفر ردیف دوم به شما 15 دلار پرداخت می کنند = 375 دلار (شما باید در سطح 2 باشین)

125 نفر ردیف سوم به شما 25 دلار پرداخت می کنند = 3125 دلار (شما باید در سطح 3 باشین)

625 نفر ردیف چهارم به شما 45 دلار پرداخت می کنند = 28125 دلار (شما باید در سطح 4 باشین)

 مجموع: ۳۱۶۷۰ دلار ....


 

 

همانطورکه می بینین با افزایش سطح، هم مبلغ دریافتی زیاد می شه و تعداد اعضایی که به شما پرداخت می کنن.

بازم می گم هیچ کدوم از این مبالغ رو از سایت یا شرکت یا ادمینی نمی گیرن که نگران کلاهبرداری و اینا باشین بلکه دقیقا از همن دوستان و اعضای سایت می گیرین. یعنی شما پول می دین تا با ارتقای سطح از سطوح پایین پول بگیرین و اونا هم به شما پول می دن تا سطحشون بالا بره تا از بقیه پول بگیرن و این روند ادامه داره و در واقع هیچ کس بدون نفع نمی مونه فقط میزان درآمد ها و نفع ها به تلاش هر کس بستگی داره.

ضمن اینکه پول ارتقای عضویت ها رو از جیبتون نمی دین بلکه از همون پرداختیهایی دوستاتوت استتفاده می کنین.

 

ریزش از بالا و پایین (spillover/ spillunder):

حتما شما با کسب درآمد از طریق زیرمجموعه آشنا هستید ولی شاید تا به حال نشنیده بودین که از سرگروه های خودتون (upline) هم می تونین درآمد داشته باشین. اما این سیستم این قابلیت رو داره. به این صورت که همانطورکه گفتیم هر ردیف شما از 5 نفر تشکیل شده است. حالا اگه ردیف اول شما بیش از 5 نفر بشه بقیه اونا به ردیف دوم رفته و زیرمجموعه یکی از اعضای ردیف اولتون می شن. البته این شخص از دستتون نمی ره چراکه می ره تو ردیف دوم و شما می تونین از اون 15 دلار بگیرین به جای 9 دلار. حالا شما تصور کنین اگه سرگروه شما هم تعداد ردیف های اولش بیشتر بشه بقیه خود به خود میان و زیرمجموعه شما و دیگر اعضای دریف اون شخض می شن یعنی اینکه:

شما در زیرمجموعه گیری به هیچ وجه تنها نیستید بلکه سرگروه ها و زیرمجموعه ها این کارو برای شما انجام می دن. شما ممکنه بعضا هیچ کاری نکنین ولی اون 5 نفر اول و بقیه ردیف ها تکمیل کنید. البته اگه خودتون تلاش کنین می تونین زودتر زیرمجموعه ها رو تکمیل کنین و خب طبیعتا پول بیشتری گیرتون میاد. از طرفی دیگر امکان داره زیرمجموعه های شما هم در سطوح پایین باشن. اون موقع اگه زیرمجموعه ای بخواد به سطحی بره ممکنه از ردیف چهار بیاد به شما پول بده تا ارتقای سطح پیدا کنه. این همین ریزش از پایینه.

همه اینارو گفتم تا بدونین که قابلیتهای درآمد شما خیلی زیاده و خیلی هم متغیره. پس هر چی بیشتر تلاش کنین موفق ترین.

ارتقای به موقع سطح:

با این توضیحات حتما متوجه شدید استراتژی اصلی موفقیت شما بعد از تبلیغ و دعوت دیگران، ارتقای به موقع سطح و عضویت شماست. هر چه قدر زودتر ارتقای سطح کنین بیشتر به درآمد می رسین. باید به موقع سطحتتون رو بالا ببرید. یعنی اولین نفراتی که دعوت کردید سریع به سطح 2 برین تا از اونا هم دعوت کنین و این کار رو تا سطح 4 ادامه بدین. البته این مورد محدودیت زمانی نداره. یعنی شما می تونین در یک روز هم به سط2 و هم به سطح 3 و هم 4 ارتقا پبدا کنین. حالا اگه چند نفر از زیرمجموعه هاتون هم مثل شما بخوان کار کنند، در یک حساب سرانگشتی شما مجموعا 94 دلار هزینه می کنین و حالا اگه فقط 4 نفر نیز مثل شما این کارو بکنن، شما همون روز نزدیک 400 دلار پول به حسابتون واریز می شه. با این حال سعی کنید به موقع ارتقای سطح بدین.

بخش twist:

این بخش در واقع ویژگی اصلی این سیستمه. این قسمت بعد از ارتقای سطح به 3 و 4 فعال می شه. هنوز سایت توضیح زیادی درباره این بخش نداده و در مجموع شما در این بخش بر اساس فرایندهایی، می تونین تا سقف 90 هزار دلار درآمد به دست بیاورید. یعنی سه برابر اولی. پس بینین چقدر پتانسیل درآمدزایی دارین.

 

به دو علت توضیه می کنم سریع و زود در این سایت ثبت نام کنید:

1-     این سایت، یه سیستم تازه وارده و هنوز زمان زیادی از ورودش نگذشته. این سیستم از ژانویه 2011 تازه به کار افتاده و در کل جهان بیشتر از دو سه هزار نفر عضو نگرفته و به جرات می تونم بگم اصلا تو ایران عضوی به اون صورت نداره و ناشناخته است. درآمد شما در این سایت از راه زیرمجموعه گیری به دست میاد. خیلی از سایتها هستند که مدتهاست دارن فعالیت می کنن و اعضای زیادی عضوشش شدند و الان شرایط متاسبی برای عضوگیری ندارند ولی این سایت تازه تاسیسه و از همه مهمتر تو ایران شناخته شده نیست، یعنی اگه همین الان شروع به کار کنید می تونین نزدیک یک میلیون کاربر اینترنتی ایرانی رو به سایت جذب کنین و طبعا خیلی از اونا مشتاق این کار می شن و شما زیرمجموعه های زیادی به دست میارین. در حالیکه اگه دیر کنین خیلی ها از شما جلو میزنن.


شما می تونین به صورت حضوری با دوستاتون و اطرافیان گفتگو کرده و اونارو به سیستم دعوت کنین یا اینکه اگه نمی تونین می تونین اینترنتی تبیلغ کنین که در .واقع تاثیرش بیشتره و کمک بیشتری به شما می کنه. یه وبلاگ بسازین و همین مطالب منو کپی کنین و یا به دوستان و سایر کاربرانی که می شناسین ایمل بزنین، پیامک بدین، چت کنین، وبلاگ و یا خود سایت رو در سایتهای پربازدید تبلیغ کنیند و یا در فیس بوک و توییتر یا کلوب عضو بشین و تبلیع کنین یا اینکه در انجمن های اینترنتی عضو بشین و تبلیغ کنین و ... فقط یادتون باشه حتما یه وبلاگ خارجی هم برای عضوگیری از کل دنیا داشته باشین که اتفاق تاثیر بیشتری هم داره. در سایتها و انجمن های خارجی هم تبلیغ کنین و البته کمی هم صبر کنین و زود خسته نشین، مطمئن باشین که موفق می شین.فقط یادتون باشه هر موقع سایت یا وبلاگتون رو تبلیغ کنین حتما حتما لینک زیرمجموعه گیری خودتون رو بذارید تا پول به حساب شما واریز بشه.

 2-     این سیستم از حساب جهانی پیزا 

  payza.com

 یا همون آلرت پی (Alertpay) سابق استفاده می کنه. یعنی چی؟؟ یعنی شما می تونین از کل دنیا عضو گیری کنین و هیچ محدودیتی ندارین. تو دنیا بیش از 500 میلیون کاربر اینترنتی وجود داره. می تونین هزاران دلار پول از اونا بگیرین. پس نگران هیچی نباشین .....

برای اونایی با این حساب آشنا نیستند باید بگم پیزا یه حساب بانکی اینترنتی معتبر جهانیه و ایجاد حساب تو این بانک کاملا ساده و رایگانهمیتونید واردسایت بشین و حسابتون رو باز کنین.

البته حساب پیزا نباید با ip ایران وارد بشید

www.payza.com


 

دوستان اگه حساب وریفاید داشته باشند خیالشون راحتره

 با حساب معمولی هم میشه کار کرد اما وریفاید دیگه مطمئنه..


نحوه ثبت نام:  وارد سایت شده و گزینه register   رو کلیک کنید تا وارد بخش ثبت نام شوید.

  در بخش ثبت نام به ترتیب در کادر های مربوطه، نام (first name) و نام خانوداگی (last name)، نام کاربری (username) و رمز عبور (password)، ایمیل و سرانجام شماره حساب  پایزا که در واقع یک ایمیل است، رو وارد می کنید. در کادر inviter نام کسی که شمارو به سایت دعوت کرده را می بینید. کد امنیتی رو وارد کنید و submit رو کلیک کنید. ممکن است ایمیلی برای فعال سازی حساب به شما ارسال شود. وارد ایمیلتون بشین و آدرس موجود در اون ایمیل رو کلیک کنین تا حساب فعال بشه. ثبت نام شما تکمیل شد. حالا می تونین گزینه login رو کلیک کرده و با نوشتن نام کاربری و رمز، وارد حسابتون بشین.

-         شما هم اکنون در سطح صفر هستید و فقط ثبت نام کردین ولی لینک زیرمجموعه گیریتون غیرفعاله و نمی تونین زیرمجموعه بگیرین و کارتون رو شروع کنین. برای شروع باید به سطح 1 ارتقا پیدا کنین. جهت ارتقا بر روی گزینه خرید سطح 1 (level 1) کلیک کنید (make payment) تا وارد بخش ارتقا سطح بشین. در قسمت step 1  این بخش سایت نام کابری و شماره حساب (ایمیل)پایزا عضوی باید 9 دلار به حسابش بریزین رو به شما می ده و پاییین اون به شما می گه بعد از پرداخت در step 2 چیکار کنین. شما بر روی گزینه (لینک) alertpay کلیک کنید تا وارد بانک آلرت پی بشین. اونجا وارد حساب خودتون می شین و از طریق گزینه send money در خود بانک، مبلغ دلار 9 دلار به حساب اون شخص که در سایت مشخص شده، واریز می کنید. حتما قبل از واریز، پیام واریز رو که سایت در بخش Write in a Note to your payment در خود سایت نوشته شده، رو در بخش توضیحات واریز در پایزا قبل از تایید بنویسید. سپس از پس از تکمیل پرداخت، به بخش جزئیات پرداختتون برین و شماره بازیابی یا همون payza reference را یادداشت کنید. سپس به سیستم برگشته و در بخش step 2، شما باید شماره بازیابی که یادداشت کردید در کادر enter transaction ID  وارد کرده و گزینه submit را کلیک کنید. پرداخت شما تکمیل شد. حالا باید منتطر بمانید تا اون شخص پرداخت شمارو تایید کنه که معمولا خیلی سریع انجام می شه. پس از تایید پرداخت، شما در سیستم سطح 1 می شوید و لینک زیرمجموعه گیری شما فعال می شود. شما می تونین از سربرگ site tools و گزینه referral link، لینک زیرمجموعه گیری خودتون رو بگیرین و با استفاده از اون شروع به دعوت دیگران کنین و در مدت کوتاهی هزاران دلار پول وارد حساب بانکیتان کنید.


       یادتون باشه رمز موفقیت ما، همکاری و هماهنگی بین ماست. اگه شما تلاش نکنین من نیز درامدی نخواهم داشت و بالعکس. بنابراین باید به هم دیگه کمک کنیم و حتی در تبلیغ همکاری کنیم تا به موفقیت برسیم.       

 9 دلار هزینه به کسی ضرری نمی رسونه، ولی هزاران دلار درآمد ناشی از اون می تونه خیلی از مشکلات رو برطرف کنه و فرد رو به خواسته هاش برسونه...

  پس عجله کنید .... کمی صبر، کمی حوصله، کمی آینده نگری و سرانجام موفقیت ...

اگه به خودتون ایمان دارین می تونین همین الان شروع کنید ....

تاریخ : چهارشنبه 11 دی 1392 | 08:22 ب.ظ | نویسنده : _ | نظرات