تبلیغات
پایگاه و مرجع تخصصی کسب درآمد از اینترنت و درآمدزایی در منزل - 8 روش برای توسعۀ درآمدزایی از طریق تبلیغات در وب سایت (روش ششم)
بسته آموزشی مشاغل درآمدزا در منزل

در قسمت قبلی مقاله "8 روش برای توسعۀ درآمدزایی از طریق تبلیغات در وب سایت" در مورد طراحی قالب وب سایت صحبت کردیم و در این قسمت یک روش تبلیغاتی را به شما پیشنهاد می دهیم.

 

6. به ایجاد کمپین تبلیغات بنری در شبکه تبلیغات توجه زیادی داشته باشید:

 

شبکه تبلیغات در حال حاضر بزرگترین کمپانی تبلیغات بنری در کشور ایران است. تبلیغات بنری شبکه تبلیغات، بخش زیادی از درآمد شرکت ها را تشکیل می دهد. شما می توانید با ایجاد کمپین تبلیغات بنری خود در وب سایت شبکه تبلیغات،  تبلیغات وب سایت خود را آغاز کنید .

مزیت اصلی شبکه تبلیغات این است که این وب سایت به شدت تلاش می کند تا تبلیغات را در سایت هایی با کلیدواژه های مرتبط نمایش دهد. همچنین آنها هزاران تبلیغ دهنده دارند که می توانند با آنها بهترین تبلیغ دهنده را برای سایت شما پیدا کنند. شما نیازی به جستجو برای تبلیغ دهنده ندارید. شبکه تبلیغات این کار را برایتان انجام می دهد و تقریباً نصف هزینه ای که از تبلیغ دهنده را دریافت می کند، به شما می پردازد که این رقم میتواند عددی ایده آل برای کسب و کار های نو پا و سایت های کوچک باشد. تا زمانی که تبلیغاتی با مضمون مرتبط در سایت خود دارید، شانس بالایی نسبت به تبلیغات بدون هدف خواهید داشت.
موضوعات مرتبط : کسب درآمد از طریق وبلاگ، کسب و کار اینترنتی،


تاریخ : سه شنبه 17 دی 1392 | 05:41 ب.ظ | نویسنده : _ | نظرات