تبلیغات
پایگاه و مرجع تخصصی کسب درآمد از اینترنت و درآمدزایی در منزل - مشاغل فریلنس و مستقل
بسته آموزشی مشاغل درآمدزا در منزل

احتمالاً تاکنون کلماتی مثل آزادکاری، دورکاری، فریلنسینگ و فریلنسر به گوش تان خورده است. عده ای از فریلنسر ها اقدام به راه اندازی یک وبسایت یا وبلاگ می کنند و نمونه ی کارهایی که تاکنون انجام داده اند را در آن نمایش می دهند. در این حالت به طور مستقیم با مشتریان و کارفرماها در تماس خواهند بود و کمیسیونی بابت کارهایی که قرار است انجام دهند نمی پردازند. کلید اصلی داشتن یک سایت یا وبلاگ جذاب و از نظر موتور های جستجو بهینه است.
اما عده بسیار بیشتری از فریلنسر ها اقدام به عضویت در سایت های فریلنسری می کنند و به چنین سایت هایی کمیسیون می پردازند. در عوض از مزایایی مانند تضمین پرداخت حق الزحمه، تنوع پروژه ها، امتیاز گیری و … برخوردار می شوند.

توجه: اگر شما برنامه نویس، گرافیست، مترجم و … هستید باید به عنوان پیمانکار، مجری، فروشنده، service provider یا freelancer ثبت نام کنید ولی اگر می خواهید برایتان برنامه ای نوشته، طرحی کشیده یا متنی ترجمه شود، باید به عنوان کارفرما، خریدار، service buyer یا buyer ثبت نام نمایید. در برخی از سایت ها می توانید هم به عنوان پیمانکار و هم به عنوان کارفرما ثبت نام کنید.

سایت های ایرانی مربوط به فریلنس و فریلنسری:

سایت های بین المللی:

نکته مهم: با توجه به مساله تحریم ها، ممکن است در انتقال پول از سایت های زیر با مشکل مواجه شوید.
موضوعات مرتبط : کسب درآمد از طریق وبلاگ، کسب و کار اینترنتی،


تاریخ : دوشنبه 5 اسفند 1392 | 12:09 ب.ظ | نویسنده : _ | نظرات